Galeria

Galeria

Miło nam poinformować o otrzymaniu listu gratulacyjnego od Rektora Politechniki Poznańskiej za współpracę z uczelnią

W dniach 1– 3 października 2019 na Międzynarodowych Targach Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX 2019 Expo Silesia w Sosnowcu przedstawiliśmy ofertę reprezentowanych przez nas firm, m.in.: Maykestag, Formdrill-Unimex, Hainbuch, Hermann Bilz, Dold.
Dziękujemy Państwu za odwiedzenie nas na stoisku i zainteresowanie naszymi produktami, jednocześnie zachęcamy do całorocznej współpracy, służąc wsparciem i doradztwem technicznym w doborze odpowiednich narzędzi.

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie nas na stoisku podczas Targów Stom-TOOL 2018 w Kielcach. Równocześnie zapraszamy do odwiedzenia nas na targach w Sosnowcu TOOLEX 2018 ( 2-4.10.2018)

W dniach 3 – 5 października 2017 na Międzynarodowych Targach Obrabiarek i narzędzi TOOLEX w Expo Silesia w Sosnowcu prezentowaliśmy kompleksową ofertę reprezentowanych przez nas  firm: Maykestag, Unimex, Hainbuch, Hermann Bilz. Zainteresowanie ze strony zwiedzających oraz rozmowy handlowe potwierdziły konieczność naszej prezentacji na targach

Targi Kielce STOM 28-30.03.2017

W dniach 09.06 – 12.06 podczas targów MACH-TOOL w Poznaniu prezentowaliśmy  metodę termowiercenia. 

BIM Sp. z o.o. jest przedstawicielem znanych i cieszących się w Polsce wysoką renomą producentów narzędzi do obróbki metalu: HAINBUCH – systemy mocowania przedmiotów obrabianych na obrabiarkach, HEULE – narzędzia do fazowania i pogłębiania otworów po stronie wyjścia narzędzi, FORMDRILL – narzędzia do termowiercenia otworów w blachach i przekrojach zamkniętych. Oferujemy również narzędzia do obróbki kół zębatych, skrawające narzędzia ceramiczne oraz narzędzia pomiarowe renomowanych producentów europejskich. Z tego względu byliśmy obecni na targach Eurotool w dniach 13-15 paêdziernika 2015.