Główna

Główna

Firma BIM Sp. z o.o.jest firmą handlową specjalizującą się w dostarczaniu profesjonalnych narzędzi do obróbki metalu i tworzyw sztucznych. Działamy na rynku – początkowo pod nazwą WIEMIK, następnie BiM – od 1996r. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, jako przedstawiciele m. in. takich firm, jak:

MAYKESTAG, ALBRECHT, UNIMEX FORMDRILL, HAINBUCHHERMANN BILZ, DOLD, RWT, SPK CERAMTEC, MIRCONA, w sprzedaży ich produktów na rynku polskim.Nasze wieloletnie doświadczenie we współpracy z tymi firmami pomaga nam na co dzień służyć fachową radą i profesjonalnym doborem narzędzi. Jesteśmy do dyspozycji w zakresie naszych kompetencji na terenie całego kraju. Naszym atutem jest doświadczenie, doradztwo techniczne i poznańska solidność.

Jesteśmy bezpośrednimi importerami sprzedawanych towarów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu stosunkowo krótkie terminy dostaw. Ponadto przy dużych realizacjach mamy większe możliwości dostosowania oferty do wymagań naszych klientów.

Nie chcąc pozostać w tyle firma BIM Sp. Z o.o. stale poszerza swoją ofertę o pojawiające się na rynku nowinki techniczne. Można nas spotkać na wszystkich ważnych imprezach targowych zarówno w kraju jak i za granicą.

Dzisiaj współpracuje z nami blisko 1000 firm. Naszym kontrahentom dziękujemy za zaufanie i jesteśmy pewni, że w razie problemu będą wiedzieli gdzie szukać jego rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lub do kontaktu bezpośredniego.